Hakkımızda

Demir Çelik sektöründe 30 yıllık tecrübeye sahip ortakların grup şirketleri bünyesinde kurulan SCA METAL İnşaat Yalıtım İzolasyon A.Ş. Adana Organize Sanayi Bölgesinde 2014 yılında tamamlanan fabrika inşaatı ile hizmete geçmiş bulunmaktadır.

icon_widget_image Hacı Sabancı O.S.B Hilal Cad. No:5/A Sarıçam, ADANA icon_widget_image +90 322 502 08 80 icon_widget_image satis@scametal.com.tr
s

SOĞUK ODA KAPISI

SOĞUK ODA KAPISI

Menteşeli: Panele Montajlı, plastik ve alüminyum olacak şekilde üç farklı tipte üretilmektedir.

En fazla 1200 X 2000 mm net geçiş ölçülerinde yapılabilmekte olup, isteğe bağlı olarak daha küçük ölçülerde de özel üretim yapılabilmektedir.

Sürgülü: Plastik ve Alüminyum olacak şekilde iki tipte üretilmektedir. Kapılarımızda ısı köprüsü oluşmaması için özel plastik eklemeler olup, iç pervazlarda alüminyum malzeme kullanılmaktadır.

Standart ölçülerde olmayıp, isteğe bağlı olarak özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir.

Monoraylı: Plastik ve Alüminyum olacak şekilde iki tipte üretilmektedir. Kapılarımızda ısı köprüsü oluşmaması için özel plastik eklemeler olup, iç pervazlarda alüminyum malzeme kullanılmaktadır.

Standart ölçülerde olmayıp, isteğe bağlı olarak özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir.

Soğuk oda kapılarımızın askı donanımları; taşıyıcı ray, tekerlekler, tutma kolları ve gerekli aksesuarlar, uluslararası standartlara uygun olarak kompozit malzemeden ve paslanmaz çelikten yapılmıştır. 

Kapılar güvenlik amacı ile içeriden kolayca açılabilir özellikte olup, tercihen alarm-uyarı sistemi eklenebilecek özelliktedir.

Proje Detayları

Category:
Date:
×

Merhaba!

Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa lütfen iletişime geçin.

× Hızlı İletişim